KOMPAS-3D umożliwia bezpośredni dostęp do biblioteki online TraceParts – jednego z największych katalogów części mechanicznych na świecie zapewniającego wiele opcji importu ponad 100 milionów modeli 3D CAD i rysunków 2D pochodzących od europejskich i innych dostawców części w branży narzędzi, maszyn, lotnictwa i kosmonautyki, samochodów i innych branż przemysłowych. Program TraceParts jest uruchamiany bezpośrednio z poziomu KOMPAS-3D. Wybrane części zostaną automatycznie wprowadzone do wykonywanego złożenia jako natywne modele 3D.

Biblioteka TraceParts, zawierająca katalogi producentów i standardowych części pochodzących od wszystkich głównych dostawców części jest teraz bezpośrednio dostępna z poziomu KOMPAS-3D – wybrane części są dostępne w natywnym formacie KOMPAS i są automatycznie wklejane do bieżącego złożenia jako natywne modele 3D. Zalety biblioteki, w połączeniu ze skutecznym systemem profesjonalnego modelowania parametrycznego 3D i rysowania 2D, KOMPAS-3D umożliwiają inżynierom, projektantom i innym użytkownikom KOMPAS znaczne zwiększenie wydajności i dokładności rysowania poprzez zastosowanie części udostępnionych w katalogach TraceParts.

Użytkownicy KOMPAS-3D są w stanie znacznie zwiększyć wydajność poprzez ograniczanie czasu projektowania dzięki zastosowaniu biblioteki.

ascon logo1

Copyright © 2000-2021 by Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o. Autoryzowany Dystrybutor programu KOMPAS-3D w Polsce od 2008 roku. Wszelkie prawa zastrzezone.